Plecak szkolny to największy przyjaciel ucznia. Towarzyszy mu każdego dnia nie tylko podczas zajęć szkolnych, ale również na wycieczkach klasowych, a często także na zajęciach pozalekcyjnych. Poza atrakcyjnym i nowoczesnym designem podstawową cechą, jaką powinien posiadać taki produkt jest jego dostosowanie do wymogów zdrowotnych, stawianych artykułom dla dzieci. Codzienne noszenie wielu kilogramów książek, zeszytów, pomocy szkolnych i przyborów plastycznych znacznie obciąża kręgosłup dziecka i tym samym negatywnie pływa na jego postawę. Nasze plecaki spełniają normy, dzięki którym są zdrowsze i sprzyjają uczniom w każdym wieku.

Oferta plecaków szkolnych obejmuje zarówno modele dla najmłodszych, jak i dla uczniów ze szkół średnich. Różnią się one kolorystyką i wzornictwem, ale także pojemnością i organizacją wnętrza. Młodszym dzieciom polecamy plecaki w kolorowe grochy i kraty, wyposażone w trzy komory wewnętrzne. Starsi z pewnością potrzebują więcej miejsca na podręczniki, dlatego ich oczekiwania zaspokoją plecaki 4-komorowe. Wszystkie modele wykonane są z wytrzymałych tkanin zdobionych nadrukami w nowoczesnym stylu.

Atrakcyjność wizualna poszczególnych modeli plecaków szkolnych to nie jedyny atut naszych produktów. Zgodnie z obowiązującymi normami wszystkie modele wyposażone są w usztywniony spód oraz szerokie szelki. Dzięki temu ciężka zawartość równomiernie rozkłada się na plecach i nie obciąża zanadto kręgosłupa. Plusem jest też regulacja długości szelek, która pozwala na dostosowanie położenia plecaka do wzrostu jego użytkownika. Ta cecha sprawia, że plecak szkolny rośnie razem z dzieckiem i może być wykorzystywany przez klika lat.

Wszystkie plecaki szkolne z naszej kolekcji są nie tylko bezpieczne, ale również chronią swoją zawartość. Wykorzystane tkaniny są wodoodporne i bardzo wytrzymałe, dlatego książki czy zeszyty nie zmokną na deszczu i nie zniszczą się. Odporna na przecieranie tkanina sprawia, że produkt może być użytkowany przez wiele lat, co z pewnością docenią rodzice inwestujący w wyposażenie szkolne ucznia. Dzieciom i młodzieży spodoba się kilka dodatkowych kieszeni na drobiazgi, organizer na klucze czy specjalne wyjście na słuchawki, które posiada większość naszych modeli.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl